Basen w ogrodzie


Powiedzmy, że masz dom jednorodzinny – jeśli tak już masz się z czego cieszyć. Powiedzmy, że masz jeszcze ogród, ale nie do końca wiesz, jak go zagospodarować. Dobrze, posadzisz kwiaty i drzewa owocowe, ale co dalej? Kochasz słońce i kochasz się opalać, kochasz plaże?

pływanie

Stwórz sobie własne pozory plaży, czyli zdecyduj się na basen. Kiedyś ten kojarzony był albo z amerykańskimi filmami albo z bardzo bogatymi ludźmi, dzisiaj instalacja basenów przy domkach jednorodzinnych nie jest czymś szczególny, wyjątkowym, więc jeśli masz takie warunki, to jeszcze bardziej można Ci pozazdrościć. Pamiętaj również, by firma, która zajmowała się instalacją, gwarantowała nowe technologie basenowe, czyli na przykład specjalnie systemy oczyszczania wody. Basen to jednak woda stojąca, cyrkulacja wody jest znikoma, więc system oczyszczania musi być jeszcze skuteczniejszy. Trzeba też zwrócić uwagę na jakiej zasadzie spuszcza się wodę na zimę i czy łatwo zadbać o konserwację takiego zbiornika, bo przecież wygoda liczy się zawsze. Jedno jest pewne – jeśli masz możliwości, to basen na pewno warto mieć.

24.07.2012. 22:04

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely