Bo każda para jest inna


W ostatnim czasie fotografowie, którzy zajmują się robieniem zdjęć na weselach i ślubach, nie mogą narzekać na brak zleceń. Wszystko dlatego, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się na zalegalizowanie swojego związku.

ślub

Po prostu zawieranie małżeństwa oraz organizowanie wesela jest bardzo modne. Tak samo jak modne jest robienie sobie profesjonalnych zdjęć ślubnych. Zamawia się je w swego rodzaju pakiecie w wybranym studio fotograficznym. Taki pakiet obejmuje zdjęcia z uroczystości odbywającej się w kościele lub urzędzie, reportaż z wesela oraz oczywiście plenerowe fotografie ślubne. Te ostatnie mogą być szczególnie ciekawe. Oczywiście fotograf jest w stanie zaproponować jakiś szczególnie ciekawy plener, jednak pary często mają na te zdjęcia swoje własne pomysły. Zazwyczaj chodzi o to, aby na fotografiach uwiecznione były pasje młodych małżonków. Często więc takie plenerowe sesje ślubne odbywają się w stajni, jeśli hobby któregoś z partnerów jest jeździectwo lub nad jeziorem czy na jachtach, jeśli państwo młodzi są zapalonymi żeglarzami. Oczywiście często takie zdjęcia wykonywane są także w charakterystycznych punktach miast, na przykład przy jakimś pałacu lub na moście, który ma przynieść szczęście młodym małżonkom.

02.08.2012. 19:46

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely