Dla męża czy dla siebie?


Nigdy nie ulegało wątpliwości, że Michał jest szczególnie wrażliwy na kobiece piękno. Zwłaszcza na takie jego atrybuty, jak wydatne piersi. Dlatego część jego znajomych była zaskoczona, gdy zaczął spotykać się z Justyną.

kobieta

Dziewczyna nie była brzydka, jednak rozmiar jej biustu mógł pozostawiać wiele do życzenia. Michał był jednak w niej bardzo zakochany i w końcu para się pobrała. Justyna wiedziała, że jej mąż lubi duże piersi. Zdawała sobie jednak sprawę z wielu zalet, które posiada. Dawało jej to pewność, że Michał nigdy jej nie zdradzi. Do czasu, gdy zauważyła u siebie pierwsze oznaki starzenia. W tym momencie jej pewność siebie nieco zmalała. Oczywiście nadal wiedziała, że nie musi obawiać się ze strony męża zdrady czy tym podobnych rzeczy. Jednak jej samopoczucie stało się gorsze. Dlatego zdecydowała się na powiększanie piersi Poznań. Dzięki temu znów zyskała duże poczucie własnej wartości. Na nowo poczuła się bardzo atrakcyjną kobietą. Poza tym również Michał spogląda na nią nieco inaczej. A ich życie erotyczne przeżywa prawdziwy renesans. Jak widać zwiększenie rozmiaru biustu o jeden rozmiar może przynieść naprawdę spektakularne efekty.

13.07.2012. 20:30

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely