Festyn charytatywny


Pomysł ze zorganizowaniem festynu, dzięki któremu będzie możliwe zebranie funduszy na wyjazd dzieci pozostających pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie na wakacje wydawał się bardzo dobry. Zyskał nawet aprobatę władz miasta, dyrekcji MOPRu i innych instytucji miejskich.

festyn

A organizatorom imprezy udało się nawet pozyskać kilku sponsorów, w tym dyrektora jednego z oddziałów banku. To dzięki niemu udało się zaprosić do udziału w imprezie znany zespół muzyczny oraz zorganizować miasteczko tak zwanych dmuchańców dla dzieci. Jednak organizatorzy festynu zdają sobie sprawę z tego, że impreza odniesie sukces tylko wtedy, gdy zostanie odpowiednio rozpropagowana wśród okolicznych mieszkańców. W związku z tym zamówili druk wielkoformatowy billboardów i plakatów. Mają być one umieszczone w wielu punktach centrum miasta i zachęcać przechodniów do spędzenia najbliższego sobotniego popołudnia na imprezie. Oprócz tego informacje o festynie pojawiły się w lokalnej telewizji i prasie. Dzięki temu jest szansa, że pojawi się na nim wielu ludzi i uda się zebrać potrzebną sumę.

28.07.2012. 20:15

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely