Gospodarzem programu jest...

W każdą sobotę i niedzielę już od wielu lat całe rodziny bawi telewizyjna Familiada. Ten dosyć nietypowy teleturniej prowadzi niezmiennie pewien aktor, którego wszyscy znamy, a którego nazwiska wymieniać nie trzeba.
odzyskiwanie zdjęć
Każdy program zaczyna się od słynnych już żartów gospodarza, które śmieszą chyba tylko jego osobę... Następnie rozpoczyna się zabawa. Przedstawiciele każdej z rodzin odpowiadają na zadawane pytanie – ich rolą jest wymienić jak najwięcej odpowiedzi, które pokrywać się będą z tymi, udzielonymi przez ankietowanych. Czasem jednak propozycje podawane przez graczy są zaskakujące... Na pytanie „wymień 5 najpopularniejszych imion i nazwisk Polaków” zdarzają się odpowiedzi: „odzyskiwanie danych”, „ucho od śledzia”, „Zenon Zenonowicz” albo „odzyskiwanie zdjęć”. Prawda, że dziwne? Całkiem niedawno na pytanie o ulubioną komedię Polaków, zamiast odpowiedzi „Miś”, „Rozmowy kontrolowane” czy „Chłopaki nie płaczą” padło „mieszkania Mikołów”. Przepraszam bardzo, ale takiego filmu chyba w ogóle nie ma??? Czym w przyszły weekend zaskoczą nas uczestnicy? Przekonamy się niebawem.

07.09.2010. 08:24

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely