Interesująca aplikacja dla sklepu komputerowego


Złożenie komputera nie jest wielką filozofią. Wystarczy zebrać odpowiednie części i złożyć je w całość. Trzeba jedynie wiedzieć, co do czego pasuje.

części komputerowe

Najważniejsze jest dopasowane procesora do płyty (są płyty obsługujące tylko procesory AMD i płyty, obsługujące tylko procesory Intel), pamięci Ram o odpowiedniej częstotliwości działania i pozostałych elementów. Nie każdy do jednak potrafi. Na ciekawe rozwiązanie wpadli właściciele sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedażą części komputerowych. Otóż zlecili oni wyspecjalizowanej firmie stworzenie ciekawej aplikacji, która dopasowuje wirtualnie części do siebie. Kiedy na przykład klient wybierze sobie określoną płytę główną , w menu pojawia się lista pasujących do niej procesorów, pamięci i pozostałych elementów. Wszystko jest na dodatek bardzo ładnie przedstawione graficznie, włącznie z cenami. Firma, której zadaniem jest tworzenie aplikacji internetowych na co dzień idealnie wywiązała się z zadania. Dzięki jej pracy sklep komputerowy ma teraz znacznie więcej zamówień i z pewnością będzie zlecał produkcję kolejnych aplikacji.

08.07.2012. 04:25

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely