Jestem Marcin


Jestem Marcin i uwielbiam ostry seks. Tak zaczynają się zawsze anonse Marcina, które mężczyzna zamieszcza w internecie. Poprzez nie poznaje on panie, które tak jak on gustują w ostrym seksie. Okazuje się, że chętnych nie brakuje.

marcin

Sex anonse ze stolicy, jakie Marcin zamieszcza najczęściej na popularnych portalach erotycznych, zawsze obfitują we wiadomości zwrotne. Do spotkań jednak dochodzi z mniej więcej co dziesiątą piszącą panią. Marcin podoba się kobietom, które lubią silnych i zdecydowanych mężczyzn. Jest wysoki, postawny, dobrze zbudowany, krótko ostrzyżony. Przez kilka lat służył w wojsku i po tym odziedziczył sprężysty chód i zawsze wyprostowaną postawę. Kobiety, które oczekują od Marcina miłych słów, pieszczot i czułości mogą się naprawdę srogo zawieść. Facet jest bowiem niezwykle twardy i czasami po prostu nieuprzejmy. Zawsze prze do celu z siłą czołgu i nie obchodzi go zdanie innych. Co ciekawe jednak, są kobiety, którym taka postawa się podoba. Wśród nich znaleźć można było wiele takich, które miały ochotę nawet na stały związek z Marcinem. Nie przeszkadzało im nawet to, że po jednym akcie miłosnym mogły znaleźć na swoim ciele nawet kilka siniaków. A może tego pragnęły?

27.06.2012. 02:17

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely