Kompleksowy i rewolucyjny remont mieszkania


Właściciele mieszkania położonego na łódzkiej Dąbrowie postanowili zastosować porady jednego ze znanych czasopism, dotyczących branży budowlanej. Na jego łamach specjaliści z dziedziny architektury wnętrz pokazywali, jak można zmienić stare mieszkanie w blokach, nadając mu zupełnie nowy wygląd i uzyskując zupełnie nową przestrzeń.

mieszkanie

Łodzianie zlecili remont niewielkiej firmie, która od lat przeprowadza kompleksowe usługi remontowe. Najważniejszą zmianą, która pozwalała na rewolucyjne zmiany w środku, było wyburzenie dwóch ścian działowych i zamurowanie jednego wejścia. Potem fachmani z firmy remontowej położyli w pokoju sufit podwieszany z oświetleniem, dzięki czemu udało się zamaskować pękające złączenie dwóch wielkich płyt. Następnym etapem była przebudowa łazienki, włącznie z zamontowaniem w niej nowej kabiny prysznicowej, umywalki i położeniem ślicznej terakoty składającej się z wielkich kafli. W pokoju położono panele podłogowe, na ścianach pojawiły się płyty gipsowo kartonowe, a całość pięknie pomalowano. Efektu dopełniło zamontowanie nowych okien i drzwi balkonowych składających się z jednej płyty szklanej.

17.07.2012. 02:49

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely