Lokal dla wszystkich


To miejsce i dla młodzieży i dla starszych osób, bo właściciel nastawia się na każdą grupę, która poszukuje dobrej rozrywki. Dobrej i w pełni kulturalnej, bo jednak z kulturą jest w naszym kraju coraz gorzej i należy do naprawić.

tancerz

W weekendy zwykle odbywają się imprezy dla młodszego targetu i na scenie można spotkać gwiazdy muzyki alternatywnej. Zawsze stara się, by były to dobrze rozreklamowane wydarzenia, choć tak naprawdę opinia o tym klubie szerzy się i jest coraz więcej nowych bywalców, którzy w końcu zostają tymi stałymi. Miła obsługa, ochrona na wejściu, która stara się, by weszły „normalne osoby”, na pewno nie te pod wpływem alkoholu. W tygodniu odbywają się zaś imprezy integracyjne dla starszych. Jeden z Panów mówi, że to świetne rozwiązanie, bo brakowało lokali, w których można spotkać osoby z tej samej grupy wiekowej i w których można było posłuchać dobrej muzyki, jak na przykład jazzu. Nie zabraknie również sfery dla artystów, dla których od czasu do czasu organizowane są liczne wernisaże, na których przedstawiają swoje dzieła. Kompleksowe działania i zasłużony sukces.

26.06.2012. 23:56

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely