Lubimy się bawić

Według najnowszych badań, których wyniki zostały całkiem niedawno opublikowane, Polacy coraz częściej korzystają z innowacyjnych, popularnych na zachodzie form rozrywki.
kula zorbing
Zarówno mieszkańcy miast jak i wsi nie tylko na okolicznych festynach, ale i na imprezach zamkniętych wybierają najczęściej zamki dmuchane, trampoliny, siłomierze oraz dmuchane zjeżdżalnie. Wymienione atrakcje, choć obecne na rynku rozrywkowym już od dłuższego czasu, przeżywają prawdziwy renesans. Wiele z nich wynajmowanych jest przez firmy jak i osoby prywatne. Ogromną popularnością cieszy się za to kula zorbing, która, mimo iż do niedawna znana była tylko z telewizyjnych reklam, dziś jest nieodłącznym elementem udanej imprezy. „Zawodnik” zostaje umieszczony w kuli wykonanej ze specjalnych materiałów, odpornych na uszkodzenia, a następnie zapięty w pasy bezpieczeństwa. Kula stacza się ze stromego zbocza, skutecznie podnosząc poziom adrenaliny uczestnika zabawy. (R)ewolucja, jaka dokonała się na rynku urządzeń rekreacyjnych na zawsze już zmieniła znaczenie słów „zabawa” i „rozrywka”, poczekajmy zatem co przyniesie przyszłość – z pewnością warto.

20.08.2010. 07:34

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely