Mimo kryzysu


Kryzys gospodarczy może mieć dla Europy bardzo poważne skutki. Obecnie komentatorzy mówią nawet o możliwości rozpadu unii monetarnej i powrotu do tradycyjnych walut.

budowa

Jednak są i tacy, którzy uspokajają, że kryzys w końcu się skończy i obejdzie się bez aż tak radykalnych kroków, które z pewnością zaszkodziłyby wszystkim członkom Wspólnoty Europejskiej. Oczywiście kryzys ma także wpływ na gospodarkę Polski, choć nasz kraj do tej pory idealnie bronił się przed zapaścią gospodarczą. Dlatego mimo czarnym scenariuszom, jakie tworzone są przez dziennikarzy, branża samochodowa czy budowlana nie powinna zbytnio się martwić. Odetchnąć mogą producenci okien i drzwi, właściciele firm wynajmujących maszyny budowlane oraz ludzie, którzy znajdują zatrudnienie na budowach. Bo mimo kryzysu w Polsce wciąż dużo się buduje. Powstają tu nowe drogi, osiedla mieszkaniowe i obiekty sportowe. Na to pieniądze pozyskiwane są z funduszy unijnych. Jednak także wiele osób prywatnych decyduje się na przeprowadzenie gruntownego remontu lub budowę domu, w którym zamieszka ze swoją rodziną.

31.07.2012. 19:52

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely