Najtańszy ze skutecznych


Jaki jest najtańszy z najskuteczniejszych sposobów reklamy? To oczywiście znane wszystkim ulotki reklamowe. Kolportuje się je w czasopismach i bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Są bardzo skuteczne.

ulotki

Z tej metody promocji korzystają przede wszystkim firmy lokalne, głownie lokalne restauracje, producenci okien czy warsztaty samochodowe. Ale nie tylko. Ulotki okazują się skuteczne także w przypadku kampanii reklamowych produktów finansowych, które organizują ogólnopolskie banki. Ulotki są także skuteczne w przypadku nowych sklepów oraz sieci marketów. Ulotki nie są drogie, tak samo jak ich rozniesienie. Istnieje wiele firm, w których druk ulotek poznań jest możliwy już od kilkuset sztuk, co w zupełności wystarcza małym firmom. Oczywiście, im większa partia ulotek, tym usługa drukowania jest tańsza w przeliczeniu na sztukę. Najtańsze są ulotki drukowane jednym kolorem na papierze niskiej jakości. I takie będą skuteczne, jeśli zawarty na nich tekst jest odpowiednio ułożony. Inne firmy, mogące sobie pozwolić na większe wydatki (na przykład wspomniane wcześniej sieci bankowe), zlecają produkcję ulotek na wysokiej jakości kredowym papierze z szeregiem kolorowych elementów graficznych.

16.07.2012. 02:04

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely