Nowa jakość w niewielkiej cenie


Istnieje wiele sposobów na zdobycie własnego domu. Można wziąć kredyt, zbudować od nowa, kupić używany albo od dewelopera. W przypadku Anny i Piotra z Poznania doszła jeszcze jedna możliwość – odziedziczyli oni domek pod miastem po babci.

dom

To było idealne rozwiązanie. Oto bowiem dostali za darmo (nie licząc podatku od spadku) niewielki domek z działką i mogli sprzedać swoje mieszkanie w blokach. Za mniej niż jedną trzecią uzyskanych środków przeprowadzili remont domu i jego otoczenia. Przede wszystkim przy domu dostawili jedno nowe pomieszczenie na salon i wielką łazienkę z wc. Potem na domu wyremontowano dach, który otrzymał aż trzy okna dachowe. Pozwoliło to na przygotowanie poddasza w roli sypialni. Małżonkowie sami dokonywali większości zakupów, kupując między innymi elementy ogrodzenia (z modułów dołączanych do siebie), tanie bramy Poznań (dwie sztuki – ładniejsza, ekskluzywna od strony południowej i prosta od wschodniej) oraz farby, którymi sami malowali wszystkie pomieszczenia. Samodzielnie położyli także panele podłogowe. Do każdej czynności podchodzili z radością i zaangażowaniem albowiem właśnie spełniało się wielkie marzenie ich życia.

15.07.2012. 01:29

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely