O czytaniu książek


Literatura, czytanie książek to świetne zagospodarowanie wolnego czasu. Rozwija, kształci, dzięki czytaniu wiemy o świecie o wiele więcej, rozwija się nasza wyobraźnia. Warto również wybrać sferę w literaturze, która będzie Ci odpowiadała.

książka

Nasza rodzima sfera jest bardzo bogata w nowe talenty, jak na przykład Masłowska, czy też Witkowski. Ich książki szokują, ale dają również często przytłaczające obrazy pewnej części naszego społeczeństwa. Literatura obca to również geniusze, choćby ci, których już nie, ale którzy do dzisiaj są chętnie czytani. Świat seksu, świat z punktu widzenia człowieka, który kocha alkohol i kocha rozrywkę to bez wątpienia świat Charles’a Bukowskiego. Jego życie było pełne namiętnych przygód, alkoholowych bójek i nikt tak, jak on w wulgarny sposób nie potrafi powiedzieć prawy o świecie. To również nostalgiczny, jedyny w swoim rodzaju Hemingway, którego zawsze warto poczytać. Lubisz książki? Jeśli nie to żałuj, bo to świat, którzy tworzysz na podstawie słów w wyobraźni i to jedyny taki w swoim rodzaju interesujący świat.

10.08.2012. 10:30

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely