Oryginały z drewna


Drewno to surowiec, który ma dla niego szczególne znaczenie. Jego ojciec zajmował się rzeźbą i rzeźbiła właśnie w drewnie. On poszedł nieco dalej, jeśli mowa o sztuce i zajął się tą typowo użytkową.

drewno

Posiada własną hurtownię zajmującą się produkcją mebli. Są to meble różnego rodzaju. Dostarczycielami drewna są właściwie tartaki z całego świata, skąd przywożone są najlepsze jakościowo gatunki drewna. Sam od czasu do czasu robi coś za pomocą własnych dłoni. Siada, bierze jakąś deskę i tworzy w niej jakiś rysunek albo zaczyna budować jakieś szafki, mniejsze, czy to większe. Jego marka jest znana głównie w naszym kraju. Oferuje obok mebli, także elementy wykończeniowe, jak okleiny naturalne, czy blaty drewniane. W przyszłości działalność firmy ma się jednak rozszerzyć. Wiele osób za granicą szuka dostawców gwarantujących jakość. Nasz kraj ma takich ekspertów, o których mało kto wie i należy się tym chwalić. On może osiągnąć sukces, gdyż jego oferta jest szeroka, ale mimo ilości jakość nie słabnie. Mieć coś spod jego szyldu, to mieć naprawdę coś jedynego w swoim rodzaju.

17.07.2012. 20:04

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely