Ciągle nieoświeceni

Dostęp do internetu posiada dzisiaj większość Polaków. Nie tylko tych młodych, obytych w świecie nowinek technicznych, ale również osób starszych, którym sieć umożliwia załatwienie istotnych spraw bez wychodzenia z domu czy kontakt z bliskimi.
dentysta Poznań

Czytaj dalej 18.08.2010. 08:57

Rozwiązania do domu

Rozwiązania o wysokim poziomie innowacyjności to znak rozpoznawczy marki Vaillant. Firma zna się na tym co robi. Zapewnia swoim klientom dostęp nie tylko do masowo produkowanych rozwiązań odpowiednich dla gospodarstw domowych, ale także posiada w ofercie rozwiązania bardziej zindywidualizowane – takie, które dopasowane są do konkretnych wymagań określonej grupy użytkowników. Vaillant dba o rozwój – poprzez prace prowadzone w 7 ośrodkach badawczych na terenie Europy i prace 450 zatrudnionych w nich osób, co roku zgłasza około 100 patentów z zakresu techniki grzewczej. Obecnie firma ma w zakresie propozycji dla poszukiwaczy rozwiązań specjalistycznych – tak zwane ogniwa paliwowe. Dzielą się one na nisko i wysokotemperaturowe. Rozwiązania tego typu oparte są o zasadę działania, którą stanowi stosunkowo złożony proces elektrochemiczny. Z jego opisem można zapoznać się na stronach firmy Vaillant – jak tłumaczą specjaliści proces ten odpowiada odwrotnej elektrolizie wody. Niskotemperaturowe ogniwa paliwowe nadają się doskonale nie tylko do urządzeń przenośnych, ale również do zasilania w energię cieplną i elektryczną rożnego rodzaju obiektów mieszkalnych, jak i produkcyjnych. Duże oczekiwania firma Vaillant wiąże z ogniwem paliwowym typu PEM. To wysokiej jakości rozwiązanie, które wyróżnia zastosowany w nim elektrolit. Złożony jest on z przewodzącej protony membrany wykonanej z tworzywa sztucznego. Ogniwo to może być stosowane w przedziale temperatur do 90°C. Pozwala to na zastosowanie tanich materiałów, w przeciwieństwie do rozwiązań jakich wymagają wysokotemperaturowe ogniwa paliwowe. Ogniwa niskotemperaturowe Vaillant doskonale nadają się do gospodarstw domowych. Największą ich wadą jest konieczność odpowiedniego przygotowania gazu, gdyż ogniwa PEM wymagają bardzo czystego wodoru wolnego od CO2. Jednak Vaillant dba o jakość produktów i ich stały rozwój.

08.03.2010. 14:17

<< Pierwszy < Poprzednia [16 / 16] Następna > Ostatni >>

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely