Paskudna woń z jamy ustnej


Człowiek, który ma nieprzyjemną woń z jamy ustnej, wywołuje uczucie wstrętu u innych. Z taką osobą nieprzyjemnie się rozmawia, a czasami w skrajnych przypadkach wystarczy samo oddychanie, aby nieprzyjemna woń rozeszła się po wnętrzu pomieszczenia.

usmiech

W większości przypadków za nieprzyjemną woń odpowiadają resztki pożywienia, które pozostają w jamie ustnej i tam się po prostu rozkładają. Ale człowiek, który ma nieprzyjemny oddech, wcale nie musi być osobą niedbającą o siebie. Powodem może być niemożność dokładnego oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych, zwłaszcza u osób, które noszą protezy albo aparaty ortodontyczne. Jest jednak rozwiązanie tego problemu, dzięki czemu nikt nie musi wstydzić się rozmawiać z innymi. Rozwiązaniem jest irygator Braun Oral-B Professional Care. Dzięki niemu możliwe jest dokładne oczyszczanie nawet najbardziej niedostępnych rejonów w jamie ustnej. A to oczywiście sprawi, że nieprzyjemna woń zniknie jak ręką odjął. Działanie irygatora można jeszcze wzmocnić, kiedy zamiast wody zastosuje się w nim płyn do płukania ust. Wtedy nie tylko jama ustna będzie doczyszczona, ale jeszcze do tego pachnąca.

01.08.2012. 03:14

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely