Przed wyborem kliniki i zabiegu


Współcześnie na terenie Polski znajdują się dziesiątki bardzo nowoczesnych klinik chirurgii plastycznej. Oferują one swoim klientom mnóstwo interesujących zabiegów, dzięki którym można uatrakcyjnić swój wygląd.

ciało

Jedną z nich jest metoda doktora Serdeva, która w ostatnich miesiącach jest ogromnie popularna na niemal całym świecie. To naprawdę przełomowy system, dzięki któremu możliwe jest poprawianie proporcji twarzy czy zmiana wyglądu sylwetki. Można twarz wyszczuplać, można delikatnie zmieniać jej rysy (poprzez uwypuklenie kości policzkowych), można podnosić i uwypuklać pośladki, można zmieniać kształt piersi, brzucha i ud. W dodatku metoda ta nie powoduje żadnych blizn. Wszystko opiera się o stosowanie specjalnych nici, którymi koryguje się wygląd tkanki podskórnej. Opinie o zabiegu są wspaniałe, zwłaszcza w znanej warszawskiej klinice, która ten zabieg przeprowadza (warto przeczytać AGKlinik opinie). Nie ma blizn, nie ma cięć, wszystko odbywa się jedynie poprzez nici. A to powoduje, że na zabieg decydują się nawet te osoby, które boją się skalpela.

23.07.2012. 14:13

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely