Stosowanie mezoterapii w salonach kosmetycznych


Coraz więcej salonów kosmetycznych w Polsce stosuje najnowszą metodę walki ze zmarszczkami i starzeniem się skóry. To bardzo skuteczna metoda i w dodatku całkowicie bezbolesna. Oczywiście mowa tutaj o mezoterapii.

kobieta

Mezoterapia Poznań to zabieg, którego zadaniem jest dostarczenie do skóry właściwej koktajlu wysoce skoncentrowanych substancji odżywczych. Ich zadaniem jest natychmiastowe pobudzenie skóry do rozpoczęcia regeneracji. Działanie to oczywiście powoduje ujędrnienie skóry i likwidację zmarszczek. Mezoterapia stosowana jest za pomocą specjalnych katridży z jednorazowymi igłami, które wbijają się w skórę i dokonują wstrzyknięcia do niej koktajlu substancji odżywczych. Mikroigły są niezwykle cieniutkie i mają zaledwie pół milimetra długości. Technika nakłuwania i wstrzykiwania substancji odżywczych jest przeprowadzana w taki sposób, że jest całkowicie bezbolesna. Nie pozostawia także żadnych śladów nakłuć ani krwi, albowiem specjalny kształt igiełek jest tak zaprojektowany, aby nie naruszał układu krwionośnego. Jeden katridź nakłuwający zawiera osiemnaście igiełek.

13.07.2012. 03:48

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely