Nie daj się zaskoczyć!

Zły humor spowodowany utratą danych z komputera dopadł chyba każdego. Najczęściej dotyczy to danych bardzo potrzebnych, które wręcz nie mogą od tak zaginąć.
odzyskiwanie danych

Czytaj dalej 10.11.2010. 14:15

Piękny i zdrowy

Nigdy nie miałeś problemów ze zdrowiem. Zawsze cieszyłeś się doskonałą formą i pięknym ciałem. Odchudzanie i rygorystyczne diety – nie znasz tego kompletnie.
zęby

Czytaj dalej 08.11.2010. 11:37

Z tradycją w nowoczesność

Mamy rok 2010, powszechną informatyzację i bezproblemowy dostęp do mediów. Wydawałoby się, że w takiej sytuacji nikt z nas nie potrzebuje już gazet (są przecież portale internetowe), spotkań w restauracji (są przecież serwisy społecznościowe).
blanx

Czytaj dalej 08.11.2010. 10:56

Dobre strony gier komputerowych

Badania wykazały, że dzieci, które od piątego roku życia regularnie korzystają z komputera i internetu, szybciej socjalizują się w szkole. Łatwiej nawiązują kontakty, a do tego - są bardziej komunikatywne.
gry dla dzieci

Czytaj dalej 05.11.2010. 10:22

Problemy, problemy

Czasy są inne, bo i ludzie są inni. Cele są inne, bo i wymagania są inne. Tak mógłby się rozpoczynać w zasadzie każdy podręcznik i każda publikacja próbująca scharakteryzować współczesny świat.
prezent na walentynki

Czytaj dalej 26.10.2010. 12:44

Sami sobie winni jesteśmy

W dzisiejszych czasach wiele firm oferuje pomoc w razie utraty danych. Jednak jest to spory i kosztowny kłopot, szczególnie jeżeli dotyczy to danych firmowych. Wówczas konieczne jest działania szybkie i zdecydowane.
odzyskiwanie danych

Czytaj dalej 20.10.2010. 12:56

Dobre dla każdej kobiety

Na zadbane dłonie jest bardzo wiele sposobów. Niestety, niektórym kobietom – szczególnie tym, które oprócz pracy zawodowej mają jeszcze wiele domowych obowiązków, nie zawsze udaje się osiągnąć efekt na jakim im zależy.
tipsy

Czytaj dalej 20.10.2010. 12:41

Reklama internetowa

Każdy, kto jest producentem lub świadczy jakieś usługi doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podstawą działalności i rozszerzania bazy swoich klientów jest dobra i skuteczna reklama.
projektowanie stron

Czytaj dalej 18.10.2010. 12:10

Forma ankiety: formularz internetowy, rozmowa telefoniczna czy spotkanie twarzą w twarz?

Spotkania twarzą w twarz są dobre dla klientów wysokiej wartości. Takie podejście pozwala na zebranie dodatkowych informacji, bowiem klient sam może poruszyć kwestie, o które my byśmy nie zapytali. Wywiady muszą być przeprowadzane przez ludzi, którzy są odpowiednio przygotowani i mają sporą wiedzę o produkcie czy usłudze. ankieta online

Czytaj dalej 18.10.2010. 07:36

Najważniejsze to o siebie dbać

Podstawową rzeczą, jaką należy zrobić w celu zachowania zdrowia i szczupłej sylwetki jest po prostu o siebie odpowiednio zadbać. A w tym celu z pomocą mogą nam przyjść zarówno ćwiczenia fizyczne, jak i różnego rodzaju diety, które warto przetestować.
dieta

Czytaj dalej 08.10.2010. 10:02

Droga przez mękę

W zastraszającym tempie rośnie liczba aut, które znajdują się w posiadaniu Polaków. Miliony aut osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych skutecznie korkuje główne drogi w całym kraju. Z pewnością każdy z nas rwał włosy z głowy, gdy wracając z pracy skazany był na powolny przejazd przez miasto.
torebki

Czytaj dalej 06.10.2010. 08:34

Ważny egzamin

Prawie każda pełnoletnia osoba staje któregoś dnia do ważnego egzaminu, który niejako wyznacza niezależność osoby, która go zdaje. Egzaminem tym jest egzamin na prawo jazdy, który umożliwia młodym ludziom samodzielność, ponieważ nie są już zależni od tego, czy rodzice ich podwiozą tam, gdzie chcą zajechać. Niestety zanim otrzyma się szanse na egzaminie należy zaliczyć odpowiedni kurs.


prawo jazdy Bydgoszcz

Czytaj dalej 04.10.2010. 13:27

Akta X

Ludzkość od wieków fascynowało to, co niezdobyte, niepoznane i tajemnicze. Od lat zastanawiamy się, czy UFO istnieje, czy na obcych planetach żyją pozaziemskie cywilizacje, czy Yeti naprawdę żyje, podobnie jak nawiedzone domy i opętania.
bajki dla dzieci

Czytaj dalej 04.10.2010. 10:37

Prezenty, prezenty

Już za miesiąc media, jak co roku, zaatakują nas reklamami, w których głównym motywem przewodnim będą oczywiście święta. Kolejny raz przypomnimy sobie smak i zapach wigilijnych potraw, radosne chwile związane ze wspólnym poczęstunkiem, prezentami, choinką i klimatem świąt.
peruki

Czytaj dalej 03.10.2010. 20:32

Zbyt daleko?

Piękno to rzecz niezwykle dyskusyjna, a równocześnie nie mogąca podlegać dyskusji, gdyż często uwarunkowana przez indywidualne gusta odbiorców wynikające z kultury, natury czy doświadczeń danej osoby.

Czytaj dalej 22.09.2010. 11:39

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely