Gospodarzem programu jest...

W każdą sobotę i niedzielę już od wielu lat całe rodziny bawi telewizyjna Familiada. Ten dosyć nietypowy teleturniej prowadzi niezmiennie pewien aktor, którego wszyscy znamy, a którego nazwiska wymieniać nie trzeba.
odzyskiwanie zdjęć

Czytaj dalej 07.09.2010. 08:24

Suma części

gry dla dzieciInternet to medium, które wtargnęło w nasze życie z siłą nigdy wcześniej niespotykaną i w przeciągu zaledwie kilkunastu lat dokonało ogromnych zmian w naszych nawykach, sposobach postępowania, spędzania wolnego czasu, pracy, komunikacji, rozrywki itp.

Czytaj dalej 06.09.2010. 13:32

Cztery kółka

pomoc drogowa poznańPosiadanie własnego samochodu przez lata uznawane było w naszym kraju za swego rodzaju symbol bogactwa lub dobrych układów z władzą, dzisiaj jest to rzecz równie oczywista jak na przykład posiadanie w domu lodówki czy odkurzacza. Jednak jako społeczeństwo wciąż będące na tak zwanym dorobku zwykle decydujemy się na zakup pojazdów wiekowych, którym zdarzają się awarie.

Czytaj dalej 06.09.2010. 13:22

Zdrowie to podstawa

Każdy powinien dbać o swoje zdrowie - ciało mamy tylko jedno i w najbliższym czasie nic nie zapowiada, byśmy dostali kolejne. A nawet jeśli kiedyś dostaniemy to przecież warto móc z tego korzystać tak długo, jak się da.
tarcze diamentowe

Czytaj dalej 02.09.2010. 13:37

Baw się na całego!

Wakacje są od tego, by bawić się na całego! Co prawda wakacje już się skończyły i nie pozostaje nam nic innego jak tylko powrót do szarej rzeczywistości, jednakże można śmiało powiedzieć, że tym razem ten powrót może być inny niż do tej pory.
tipsy

Czytaj dalej 02.09.2010. 13:31

Pora na "horrora"

Kilka dni temu nasza ukochana telewizja publiczna postanowiła uradować swoich widzów emisją „Dziecka Rosemary”, Romana Polańskiego z 1968 roku. Mimo iż wydawałoby się, że piszę to z ironią – to tylko pozory.
pomoc drogowa Kraków

Czytaj dalej 02.09.2010. 10:51

Niebezpieczne wyładowania

Psychologowie ostrzegają – nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej nerwowe. Wpływ na tą sytuację mają przede wszystkim problemy w pracy, szkole i tzw. wyścig szczurów.
gry dla dziewczyn

Czytaj dalej 27.08.2010. 08:26

Walcz o swoje prawa

Nie ocenia się książki po okładce. Tak mówią, to prawda, ale czy ludzie stosują się do tej zasady? Nie zawsze, powiedziałbym – rzadko. Widząc bezdomnego, który prosi przechodniów o drobny datek, większość z nas wykazuje się ekstremalnym brakiem tolerancji i pogardą.
kolorowanki

Czytaj dalej 25.08.2010. 10:51

Wciąż na podium

Wielki sukces jaki odniósł serwis YouTube, który oferuje możliwość darmowego odsłuchiwania muzyki, oglądania filmów i klipów, nie może nikogo dziwić.
piosenki

Czytaj dalej 25.08.2010. 10:29

Opiekunka z telewizora

Zapewne większość z nas pamięta jeszcze popularny program telewizyjny „Superniania”. Nadawany przez 3 sezony na antenie jednej z komercyjnych stacji cieszył się sympatią kilkumilionowej widowni. Zarówno pań, jak i panów, dzieci i całych rodzin.
gry dla dzieci

Czytaj dalej 23.08.2010. 12:43

To nie lalka, to komiks

Komiksy są świetną rozrywką nie tylko dla dzieci ale też dla dorosłych - a to dlatego, że historia ilustrowanych opowieści jest bardzo stara, i sięga ponad stu lat. Przez ten czas powstały najróżniejsze opowieści tego rodzaju. Również dla dorosłych.
lalki dmuchane

Czytaj dalej 23.08.2010. 11:03

Szkoda dla zdrowia

Codziennie robimy tyle rzeczy szkodliwych dla zdrowia, że ciężko to ogarnąć. A powinniśmy przecież dbać o siebie i robić wszystko po to, by było nam lżej na ciele i duchu. Dlatego też warto dbać o zdrowie - skoro mamy tylko jedno.
opóźnianie wytrysku

Czytaj dalej 23.08.2010. 10:43

Takie gry

Każdy lubi sobie pograć od czasu do czasu. Niezależnie od tego czym są te, czy inne gierki faktem jest, że pozostają zawsze w granicach rozsądku. Jeśli natomiast ten rozsądek zostaje roztrwoniony, to zostaje nam tylko jedno - upić się.
wieczór panieński

Czytaj dalej 23.08.2010. 09:57

Wehikuł czasu

Dzieciaki! Czy wiecie, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nie posiadał telefonu komórkowego? Telewizory wyświetlały czarno-biały obraz, a o płytach cd i dvd nikt jeszcze nie marzył?
gry dla dzieci

Czytaj dalej 22.08.2010. 20:47

Lubimy się bawić

Według najnowszych badań, których wyniki zostały całkiem niedawno opublikowane, Polacy coraz częściej korzystają z innowacyjnych, popularnych na zachodzie form rozrywki.
kula zorbing

Czytaj dalej 20.08.2010. 07:34

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely