Najważniejsze to dobrze wypaść


Chyba każdemu znana jest teoria psychologiczna i socjologiczna głosząca, że najważniejsze w odbiorze jakiegoś miejsca, towaru czy choćby drugiego człowieka jest pierwsze wrażenie. Wiedzą o tym oczywiście także specjaliści, zajmujący się w dużych firmach marketingiem.

targi

Czytaj dalej 25.06.2012. 18:41

Rozwijanie działalności


To był doskonały pomysł, gdyż powiązał tę działalność z już istniejącym własnym biznesem. Tym biznesem był serwis samochodowy, ten najwyższej klasy, gdyż stale dążył do tego, by go tylko zmodernizować.

kierownica

Czytaj dalej 22.06.2012. 22:54

Wytwórnia drzwi wprowadza nowe modele


Znana amerykańska wytwórnia drzwi, znajdująca się w stanie Arkansas, zaprezentowała niedawno swoją najnowszą ofertę. Znaleźć w niej można szereg nowych projektów, przygotowanych w ramach najnowszej kolekcji. Drzwi z Arkansas cieszą się wielką popularnością w całych Stanach Zjednoczonych.

drzwi

Czytaj dalej 13.06.2012. 00:18

Niezbędny sprzęt dla handlowców


Praca w wielu zawodach wymaga od panów chodzenia w eleganckich garniturach i wyjściowych koszulach. W takich warunkach muszą na przykład pracować handlowcy, przedstawiciele handlowi czy też kadra menedżerska.

man suit

Czytaj dalej 11.06.2012. 01:12

Najszybsze sposoby na znalezienie pracy


Poszukiwanie pracy to nie jest zajęcie ani miłe ani spokojne. Kandydat do pracy ciągle się denerwuje wieloma sprawami, co oczywiście absolutnie nie pomaga mu w znalezieniu nowego zajęcia. Prawdą jest, że najlepiej szuka się nowej pracy, kiedy jeszcze się pracuje w innej firmie i poszukuje się lepszego zajęcia.

facet

Czytaj dalej 22.05.2012. 17:29

Mobilność w niektórych zawodach jest niezbędna


Coraz więcej osób w Polsce zmienia miejsce zamieszkania w związku z pracą. Podjęcie pracy w niektórych zawodach od razu wiąże się z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania.

marynarz

Czytaj dalej 05.05.2012. 03:16

Szybko i wygodnie do kraju tulipanów


Każdego miesiąca kilkadziesiąt tysięcy osób z Polski podróżuje do Holandii i z powrotem. Najmniejsza grupa podróżników korzysta z połączeń lotniczych, często także z tanich linii lotniczych. Znaczna większość korzysta z busów i autobusów.

bus

Czytaj dalej 04.05.2012. 01:33

Dom z nowoczesnych materiałów budowlanych


Współczesne budownictwo wykorzystuje coraz więcej bardzo nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Znacznie upraszczają one proces budowy domów a po drugie zmniejszają jego cenę. Dzieje się tak dlatego, że nie potrzeba tak wiele czasu do ich położenia i tak wielu materiałów łączących.

budowa

Czytaj dalej 03.05.2012. 01:42

Wierni klienci – studenci


Życie studenta na czym polega? Wielu z nas powie, że przede wszystkim na zabawie i oczywiście jest to prawda. Studenci kochają mocną zabawę, która trwa czasami kilka dni. Nie można zapomnieć, że jest ona zakrapiana syto alkoholem, ale nie można zapomnieć, że to jednak zabawa, która właściwie nikomu nie przeszkadza.

kobieta

Czytaj dalej 01.05.2012. 11:55

Nasze wycieczki


Przez długi czas nasz kraj należał do tej grupy, która znajdowała się za żelazną kurtyną. Byliśmy jakby odcięci od świata, nie mogliśmy swobodnie wyjeżdżać, zwiedzać innych kultur, innych krajów, poznawać nowych cywilizacji.

molo

Czytaj dalej 20.04.2012. 15:57

Olej w komorze silnika? To na pewno simmering!


Co jakiś czas, a najlepiej każdego dnia, warto zaglądać do komory silnika. To pozwoli na szybką reakcję w razie zauważenia problemu. A tym problemem może być nagły i silny wyciek oleju z komory silnika. Wiele osób jest przerażonych, kiedy nagle ujrzy, że połowa komory silnika jest zalana olejem silnikowym.

warsztat

Czytaj dalej 20.04.2012. 01:45

Unowocześnienie prostokąta bez wyrazu


Kupno nowej działki w dużym mieście, na której można by postawić dom, może być wręcz niemożliwe. Z jednej strony ciężko jest znaleźć wolne miejsce, a z drugiej ceny są horrendalne. Dlatego też wiele osób szuka starszych budynków, aby je unowocześnić.

wnętrze domu

Czytaj dalej 19.04.2012. 11:21

Pasują do wszystkiego


Dobór kreacji przez kobietę jest przedmiotem wielu anegdot i żartów. Nawet niejedna pani, chociażby w duchu, śmieje się z takich zabawnych opowieści. Niemniej jednak, problem z takim wyborem bywa szczególnie stresujący, gdy czas nagli, a w głowie nie pojawia się żaden dobry pomysł na ubiór.

torebka

Czytaj dalej 18.04.2012. 19:17

Medycyna w służbie urody


Medycyna to taka dziedzina nauki, której celem jest przede wszystkim zapobieganie chorobom i leczenie ich, jeśli już wystąpią. Z tym zresztą wszystkim kojarzy się praca lekarza.

zęby

Czytaj dalej 16.04.2012. 09:42

Satysfakcja kobiety dojrzałej


Mężczyźni osiągają szczyt swoich możliwości seksualnych w dość młodym wieku, bo już około dwudziestki. To wtedy mogą kochać się najintensywniej, najdłużej, najczęściej, z wiekiem zaś ich chęci pozostają ale możliwości stopniowo się zmniejszają.

para

Czytaj dalej 15.04.2012. 16:39

Tancrede-szekely.eu

Witajcie prosto z centrum Transylwanii. Zapraszam wszystkich do komentowania naszych wpisów - mam nadzieję, że nie będziecie się tu nudzieć Tancrede
Tancrede Szekely